Anasayfa/

Companies and Brands

Gıda ve Tarım Grubu

Halavet

Üretmekte olduğu yenilebilir gıda jelatini ve kolajen hidrolizatı gibi yüksek katma değerli ürünlerle, başta gıda sektörü olmak üzere, dünya pazarlarındaki rekabet gücünü artırmaya yönelik ürünler geliştiren ve sektörün diğer sektörlerle entegrasyonunu hedefleyen yenilikçi bir firmadır.

Üretiminin tüm aşamalarında gıda güvenliği esaslarına tam uyumluluğu kalite politikası olarak belirleyen ve üretiminde izlenebilir hammadde kullanmayı hedefleyen Halavet Gıda, alanında uzman ve dinamik kadrosuyla modern teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak çevre dostu olarak üretim yapmaktadır.

Naturagen

İskefe Holding’in bünyesinde üretilen kolajen hidrolizatının yurt içi ve yurt dışı piyasalar için gıda takviyesi olarak nihai kullanıcı tüketimi amaçlı, üretim satış ve pazarlamasını yapan firmasıdır. Yurt dışı ve yurt içi pazarlarda tüketicilerin kolajen hidrolizat gereksinimini toz ve sıvı gıda takviyesi formunda üreten; eczane, zincir mağaza ve online satış kanallarında bulunurluk ve erişilebilirlik misyonu ile hizmet veren Naturagen, gıda takviyesi ürünleri piyasasında kısa sürede pazar lideri konumunu alacaktır.

Naturagen kullandığı kolajen hidrolizat hammaddesinin grup bünyesinde üretilmesinden ve global piyasalarda uluslararası markalarında hammadde tercihi olmasından kaynaklı haklı bir gururla ürünlerini lokal ve uluslararası tüm pazarlara sunmaya başlayacaktır.

Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kolajen hidrolizat gıda takviyesi ürünlerinin yüksek kaliteli, güvenilir ve takip edilebilir kaynaklardan elde edilmiş hammadde içerikli olması ve makul fiyatlar ile müşterilere sunulması Naturagen’in en önemli değerleridir.

Leta Life

İskefe Holding şirketlerinden Leta Life Science A.Ş., Türkiye’de bir ilk olan hayvansal kaynaklı aminoasit ve protein içeren organik gübre üretmek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Tesislerinde balık, kanatlı hayvan yemi ve pet maması bileşeni olarak kullanılmak üzere doğal hayvansal proteini üretmektedir. Yenilikçi projeleri ile farklı sektörlere katma değerli ürünler kazandıran şirketimiz, deri sektörünün yan ürünlerini çevreci teknolojilerle geri dönüştürerek doğanın korunmasına katkı sağlamaktadır.

Nims Gıda

IQF ve Freeze-Dry tarımsal ürünleri üretim kapasitesi olarak Türkiye’nin tek çatı altındaki en büyük ORGANİK MEYVE üretim kapasitesine sahip fabrikasını, ülkemizin en verimli tarım arazilerinin kesişim noktasındaki Balıkesir Gaziosmanpaşa Organize Sanayi Bölgesi içerisinde açmıştır.

Sözleşmeli Tarım uygulamaları ile bölgesel kalkınmayı desteklemekte, üreticilerle 1 – 3 yıllık sözleşmeler yapmaktayız. Üretiminde izlenebilir hammadde kullanmayı hedefleyen Nims Gıda, başta çilek olmak üzere sözleşmeli üreticilere ait tarlalarda, agronomistler gözetiminde ekimden hasata kadar bitki ve mahsul sağlığını izlemekte, kullanılan organik gübreleri kaydetmek için üreticilere ait tarlalar rutin olarak ziyaret edilip ve kontroller gerçekleştirmektedir.

Bizimle ilgili en güncel haberleri kaçırmamak için

E-POSTA ADRESİNİ KAYDET