Anasayfa/

Companies and Brands

Laboratuvar Grubu

KCL AR-GE Merkezi ve
Test Laboratuvarları

KCL, AR-GE ve test hizmetleri sunmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Temmuz 2013’te Türkiye’nin ilk ve tek deri AR-GE Merkezi olarak tescillenen firmamız, deri ve deri yan ürünlerinin katma değerli ürünler haline getirilerek gıda, sağlık, kimya, enerji gibi birçok alanda değerlendirilmesine yönelik araştırma çalışmaları yürütmektedir.

AR-GE merkezimiz başta deri, deri yan ürünleri ve atıklarından ileri dönüşüm yöntemlerinin geliştirilmesi ve kolajene dayalı teknolojiler olmak üzere ilgili alanlarda 10 yıllık bilgi birikimine dayanarak projeler üretmekte ve üretilen ürünlerin yurt içi ve uluslararası pazarlarda ticarileşmesini sağlamaktadır.

Merkezimiz ayrıca dünya çapında 1000’in üzerinde uluslararası ve yerel organizasyona tekstil, deri, ayakkabı, aksesuar gibi alanlarda test hizmeti sunmaktadır.

Koach Test ve
Belgelendirme Hizmetleri

Kurulduğu 2018 yılından itibaren ülkemiz gereksinimlerine dayalı gerçekleştirdiği yatırımlar ile Koach; oyuncak, kırtasiye, deri, tekstil, ayakkabı, aksesuar gibi birçok alanda kamu kuruluşları ve özel sektöre sunduğu test ve analiz hizmetleri ile büyümeye odaklanmaktadır. Koach, aynı zamanda elektrikli ev aletleri ve mesleki yeterlilik belgelendirme alanlarında yeni yatırımlar planlamaktadır.

Bizimle ilgili en güncel haberleri kaçırmamak için

E-POSTA ADRESİNİ KAYDET