top of page

Başkanın Mesajı

Sürdürülebilir Üretim ve Yenilikçi Çözümler

Ayakkabılık Deri Klasikleri ve Kolajen Proteinleri

Temiz ve Sürdürülebilir Çözümler

İnsanlığın ihtiyaçlarına; temiz, ulaşılabilir fiyatlı, sürdürülebilir, çevreye ve insana saygılı çözümler sunmak için tüm gücümüzle büyük bir aile olarak çalışıyoruz. Üretim süreçlerimizde son teknolojiyi kullanarak su tüketimini azaltıyor, çevre dostu yöntemlerle sürdürülebilirliği ön planda tutuyoruz. Deri üretiminde makine teknolojisi sayesinde iş süreçlerini optimize ederek, işçi refahını yükseltiyor ve daha verimli bir üretim sağlıyoruz.

Atıklardan Katma Değerli Ürünler

İskefe Holding olarak, ayakkabılık deri klasikleri, sığır jelatini ve sığır kolajeni alanlarında bölgesinde öncü bir üretici olmanın gururunu taşıyoruz. Deri ve jelatin entegrasyonunu global düzleme taşımak için sürekli olarak yenilikler yapıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Deri tabaklama aşamalarında ortaya çıkan atıkları değerlendiriyor, çeşitli AR-GE süreçleriyle bu atıklardan katma değerli ürünler geliştiriyoruz. Bu sayede, hem kaynakları daha verimli kullanıyor hem de çevreye olan etkimizi minimize ediyoruz. Dünyada birçok deri işleme tesisinin kapandığı günümüzde, İskefe olarak, sürdürülebilir üretim süreçlerimizle sektörde fark yaratıyor ve geleceğin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz.

Saygılarımla,

Yusuf Aydemir

İcra Kurulu Başkanı

bottom of page